Gelinlerine Öneriler

Çiçeklerin çoğu artık ithal edilebilir olduğundan neredeyse tüm yıl boyunca gelin buketlerinde ve süslemelerde kullanılabiliyorlar.
Ancak açık mekan düğünü tercih edecekseniz, yaz sıcağına karşı dayanıklı olabilecek çiçekleri seçmek mantıklı olacaktır. 
Alışılagelmiş buketlerin aksine, egzotik çiçekler ve dağınık dizilimleri tercih etmeye başlayan cesur gelinler, yeni nesil buketlerini tropik meyveler, succulentler ve kuru çiçeklerle taçlandırıyorlar. 
Şamanizmde nazara karşı kalkan olarak kapı arkalarına asılan dikengillerden Eryngiumlar, hoş kokularıyla kendine hayran bırakan Lavantalar, Güney Afrika yerli çiçeği kadife dokulu Protealar, soft görüntüleri ve renkleriyle ruhunuzu okşayan Laguruslar ve daha pek çokları... 

Tok ve coşkulu egzotik güller, şakayıklar ve anastasialarla birlikte kullanıldığında yeni nesil gelin buketlerine harika bir örnek oluşturabiliyorlar. 
Renk konusunda kararsız kaldığınızda yaz mevsiminin coşkusundan faydalanıp rengarenk bir buket yapabilme özgürlüğünüz ise bu mevsimin en güzel tarafı.
Turuncular, pembeler, sarılar, morlar, maviler...
Enerjinize enerji katacak renkleri seçmekte özgürsünüz, ne de olsa gün sizin gününüz!
Bu özel günde çiçekler tabii ki sadece buketinizde göz doldurmuyor. 
Masaları yazlık kokularıyla saran aranjmanlar, fotoğraf alanlarını enerjik ve rengarenk görüntüleriyle coşturan çiçek taklar, nedimelerinizle uyum içerisinde olmanızı sağlayan küçük nedime buketleri ya da aksesuarları da yeni nesil düğünlere fazlasıyla entegre olmuş durumda.
Örneğin girişe çiçeklerle çerçevelenmiş bir karşılama panosu hazırlamak düğününüze harika bir detay katabilir.
Tüm bu güzelliklerin ve coşkunun arasında ise size kalan bu harika günün keyfini doyasıya çıkarmak:)
Sonrası ise biraz masal;
'Yasemin kokularıyla batan günlerin içinde bir gün...
İki ruh, bir bütün,
Dönüyor pistte doyasıya.
Herşey tamam,
Üstün, başın, ruhun çiçek,
İçin yeşil, için güneş...'

E-posta adresinizi kaydedin, indirimlerden anında haberiniz olsun!

Pruva Yazılım
WhatsApp Destek